Kastamonu Entegre’den 50. yıla özel koleksiyon

Ağaç bazlı panel sektörünün yarım asırlık lideri Kastamonu Entegre, 50. yıldönümü için melamin kaplı MDF ve yonga levha koleksiyonlarını özel bir seçkiyle sektörün beğenisine sundu. 50. Yıl Özel Serisi, 1970’li yılların retro stilinden 1980’lerin ihtişamlı tarzına; 1990’ların yalın çizgisinden 2000’lerin minimalist ruhuna ve günümüzün eklektik görünümlerine kadar son 50 yılın dekorasyon ve tasarım trendlerinden yola çıkılarak oluşturuldu.

Kastamonu Entegre’nin retrospektif bir bakış açısıyla bir araya getirdiği 50. Yıl Özel Serisi, geniş desen yelpazesi ve malzeme kombinasyonlarıyla mobilya, dekorasyon ve iç mekân düzenlemeleri için çok çeşitli uygulama olanakları sunuyor. Mermer ve ahşap görünümlü zarif örnekleriyle farklı zevklere yanıt veren 50. Yıl Özel Serisi, çağdaş mekânlar yaratmak üzere mutfaklar, ofis mobilyaları, raf ve duvar kaplamalarında tercih ediliyor

Kaliteyi zengin detaylarla buluşturan 50. Yıl Serisi

Doğal ahşap dokusunun zengin detaylarını yansıtan görünümleriyle Valencia, Vincenza, Sorrento, Cambridge, Lugano, San Pietro ve Richmond serinin en çarpıcı dekorları arasında yer alıyor. Lagos yalın çizgilerin yükselişe geçtiği 1990’ları özleyenlere; San Marino, Andorra, Padova ise 2000’li yılların “cool” havasını yaşatmak isteyenlere hitap ediyor. Trieste, Pesaro ve Treviso dekorları küçük mekânlarda büyük yaşam alanları yaratırken, damar efektli mermer görünümü ile öne çıkan Calcutta ve Pietra yaşam ve çalışma alanlarını modern ve klasik çizgide buluşturuyor.

Hibya Haber Ajansı

© Hibya haber ajansı. Tüm hakları saklıdır.