Home Dijital Gazete İnegöl AVM’de baharın müjdecisi mart ayı dolu dolu

İnegöl AVM’de baharın müjdecisi mart ayı dolu dolu

by notizia24

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, atölyeleri, etkinlikleri ve yeni kampanyası ile İnegöllülere hareketli bir Mart ayı programı hazırladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel hayata geçirdiği kampanyası ile İnegöl AVM; 4-5-6 Mart 2022 tarihlerinde 350 TL ve üzeri alıveriş yapanlara balonlarla dolu panodan birini patlatıp o hediyenin sahibi olma şansı veriyor. Kadınların bu özel gününü kutlamak amacıyla hayata geçirilen kampanya, stoklarla sınırlı olduğu için acele etmek gerekiyor.

İnegöl AVM, atölyelerle dopdolu…

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan İnegöl AVM, ay boyunca planladığı atölye programları ile İnegöllülerin hem eğlenceli hem de verimli zamanlar geçirmesini sağlayacak. İnegöl AVM’de 12 Mart’ta Dünya Su Günü ile Kapı Askısı Atölyesi, 13 Mart’ta 12 Mart’ta Dünya Su Günü ile Taç Tasarlama Atölyesi, 19 Mart’ta Çanakkale Anıtı Maket Atölyesi, 20 Mart’ta Kelebek Duvar Süsü Atölyesi düzenlenecek. Tüm atölyeler saat 14:00 ve 17:30 seansları ile gerçekleşecek. 

İnegöl AVM’de Kitap Fuarı ziyaretçileri bekliyor…

İnegöl AVM 1-28 Mart arasında yapılan Kitap Fuarı ile yazarları, okurları, kitapları, yeni çıkanları, çok sevilen ve klasikleşen eserleri ziyaretçileri ile buluşturuyor. Her yaş grubuna hitap eden fuar İnegöl AVM kuzey girişte bulunuyor. 

İnegöl AVM’den Dünya Tiyatro Gününe Özel Gösterimler…

İnegöl AVM, 27 Dünya Tiyatro Günü’ne özel gösterimlerle de çocukları mutlu edecek. Çocuk tiyatrosu konusunda çok talep alan AVM minik ziyaretçilerini kırmadı. 26 Mart Cumartesi günü saat 15:00’te ana teması “Her çocuk aynı değildir, herkes her konuda başarılı olamayabilir ama herkesin başarılı olduğu bir alan mutlaka vardır, yeter ki aramaktan vazgeçmesin ve kendine güvensin” olan “Ganço ile Deede” oyunu; 27 Mart Pazar saat 15:00’de bir dans yarışmasına hazırlanan sirk çalışanlarının kendi aralarında yaşadığı rekabetin işlendiği “Büyük Yarışma” tiyatrosu çocuklarla buluşacak. 

Hijyenik ve güvenli alışverişin adresi…

Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla herkesi Mart ayına özel düzenlediği etkinliklere katılmaya davet ediyor. Alışveriş Merkezi, uygulamaya aldığı önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Hibya Haber Ajansı

Related Articles

Leave a Comment